דרכים קלות לעצב את הבית במינימום מאמץ

 

בשעה טובה מצאתם את דירת החלומות שלכם ואתם מאושרים ונרגשים להיכנס אליה. ואז מגיע היום שבו אתם עומדים בפתח הדירה ומשהו חסר שם. עיצוב פנים הוא לא "עוד" אלמנט "שצריך" לקחת בחשבון, אלא העיצוב הוא חלק מכם, חלק מהאישיות שלכם, חלק מהאווירה שאתם רוצים שתשרור בבית.

 

ליקטתי לכם 8 דרכים קלות לעצב את הבית במינימום מאמץ, כך שאתם יכולים כבר מהיום הראשון לעצב את הבית ולהרגיש שהגעתם לפינה שלכם. מוכנים?

 

1. אוהבים לקרוא? זה חלק בלתי נפרד מכם?

צרו לכם פינה או שטח קריאה בו תוכלו לשבת בנחת וליהנות מספר, מאמר, עתון, או טור אישי מרתק. בפינה הניחו כורסא נוחה לישיבה עם שולחן צד בהתאמה, כך יצרתם במינימום מאמץ פינת קריאה נהדרת.

 

2. תאורה.

תאורה מהווה חלק ניכר בעיצוב פנים הבית, אור צהוב מעיד על רכות ותחושה חמימה של בית, לעומת אור לבן שהוא הרבה יותר חזק. בחדר השינה מומלץ לשים אור צהוב, לעומת הסלון שבו ניתן לשים אור לבן. תשחקו עם התאורה בהתאמה לכל חדר.

 

3. אתם מחוברים לספה שלכם באופן סנטימנטלי ולא יכולים להיפרד ממנה?

ובכל זאת אתם רוצים לחדש אותה? הניחו עליה כריות נוי שמשתלבות עם יתר העיצוב בבית, ניתן גם להוסיף כיסוי ספה מעניין. והנה כבר הספה שלכם מקבלת מראה אחר.

 

4. חפצים מיוחדים.

גם אם אין לכם זיקה מיוחדת לחפצי אומנות כאלו ואחרים, אתם יכולים לעצב את הבית עם חפצים מיוחדים שיוסיפו עוד גוון עיצוב וילבישו אותו באופן ייחודי, כמו פסלים, קוביות עץ, אגרטלים וכו.

 

5. כלי נוי

כלי נוי לפירות, או פיצוחים בהחלט יכולים לתת טא'צ עיצובי נוסף, את כלי הנוי ניתן להניח על המזנון, או על שולחן האוכל, ואפילו בנישה יפה בבית, זה המקום המושלם להניח כלי נוי מעוטרים שיוסיפו עניין לעיצוב.

 

6. מכתבים, או הדברים הקטנים שמצטברים.

מכירים את כמות המכתבים, או הדברים הקטנים שמצטברים להם ותופסים להם מקום בבית? ואז נוצר באלגן שאי אפשר להיפטר ממנו?

זה בדיוק הזמן לעשות סדר בדברים, לזרוק מה שלא צריך. כך מתפנה לכם מקום לעיצובים חדשים ושונים שממלאים ומתאימים יותר.

 

7. צבעים בעיצוב הבית

צבעים מוסיפים שמחה לעיצוב הבית, קחו לכם קיר אחד שבו אתם מרגישים אומנים ורוצים להבליט אותו משאר הקירות בבית. זה יכול להיות בעזרת טפט, צבע דומיננטי. קיימים בשוק המון צבעים וטקסטורות היכולים להתאים לקירות, בדקו למה אתם מתחברים, וחישבו איזו אווירה תרצו ליצור. זיכרו להתאים את הצבע כך שיתכתב עם העיצוב הכללי.

 

8. תמונות

תמונות הן תוספת נהדרת להלבשת הבית, אך השתדלו לא להעמיס מידי בתמונות, בכל זאת מדובר בדירה שלכם ולא במוזיאון.

 

שמונת הדרכים הללו לעיצוב הבית יכולים בקלות להפוך את הבית שלכם לבית החלומות שלכם.