איך מעצבים חדרים קטנים?

 

דירה קטנה מאפשרת לחלומות להתנקז למקום אחד, והסכוי שיתגשמו הוא גדול יותר.

הרעיון בעיצוב דירה קטנה הוא לאפשר לכל חלל בבית לקבל את מלוא היחס, ליצור פרטיות ולנצל את השטח הקיים עם תום. עיצוב חכם, פרקטי ומקסימלי – זה הסוד לעיצוב חדרים קטנים.

 

איך באמת מעצבים חדרים קטנים?  מהם המרכיבים המרכזיים המובילים?

 

צבעים בהירים – שימוש בצבעים בהירים מרחיב את החלל ויוצר אשלייה של חדר פתוח וגדול יותר.

צבעי הפסטל הם הכוכבים הראשיים בעיצוב חדרים קטנים, הצבעים הללו מכניסים כיף, רוגע ושלווה לחדר. הצבעים הבהירים מחברים אותנו לתחושות ביתיות, חמימות ונעימות. צבעי הפסטל מחזירים אותנו לתקופת הרטרו – ואין כמו נוסטגליה שנחקקת לנו בזיכרון המתוק של פעם.

 

מראות – פתרון פשוט, ומגדיל את השטח.

ההישתקפות במראה מכפילה את החלל ומגדילה את הפנורמה של תפיסה חזותית. מראות תלויות חוסכות מקום רב ומאפשרות לחלל להיראות רחב יותר.

 

נישות – פתרונות אחסון לחלל קטן.

במקום ארונות מאסיביים התופסים מקום רב, מעצבים את הבית בעזרת נישות.

פינות האחסון הללו מוסיפות עיצוב ייחודי בהתאמה אישית לכל פינה בבית, וכעת מקומות האחסון מקבלים תשומת לב רבה יותר בתוספת קטנה אך גדולה הנקראת "פרקטיקה".

מדובר על מהלך עיצובי שבזכותו יש אלטרנטיבה נוספת לעיצוב הבית.

 

אלו 3 האלמנטים החשובים בעיצוב דירה קטנה, ישנה חשיבות רבה להתאים את סגנון העיצוב, מיקומו, ושילוב ההרמוניה עם יתר היסודות המובילים בבית. ולכן מומלץ להיעזר במעצב פנים כדי להפיק את המירב משילוב אלמנטים אלו בחלל הבית המצומצם.

 

כמעצבת פנים אשמח לסייע בבחירת העיצוב הנכון עבורכם. ליצור וליצוק תבנית עיצוב ייחודית במידות, באופי ובסגנון העיצוב שאליו אתם מרגישים הכי בבית.